Wstawienie wanny do wyremontowanej łazienki

Mieszkanie kupiłam w licytacji komorniczej. Wiele osób wykazywało zainteresowanie tym lokalem, ponieważ był przestronny a cena wywoławcza była śmiesznie niska. Zależało mi na tym konkretnym mieszkaniu w tej dzielnicy i walczyłam w licytacji do samego końca. Mieszkanie udało mi się wylicytować.

Łazienka z nowoczesną wanną posiadającą hydromasaż

symetryczna wanna z hydromasażemMoje świeżo kupione mieszkanie musiałam najpierw wyremontować, ponieważ poprzedni właściciel wcale o nie nie dbał. Do zrobienia było dosłownie wszystko. W pierwszej kolejności postanowiłam zająć się łazienką, która wymagała najwięcej wkładu finansowego. Wszystkie stare płytki zostały skute a stara wanna i zlew wyrzucone. Łazienka była dość sporych wymiarów i mogłam sobie pozwolić na wstawienie do niej jakiejś fajnej wanny. Podobała mi się symetryczna wanna z hydromasażem, którą kilka dni temu widziałam w sklepie i zamierzałam w nią zainwestować. W dużym salonie było pusto i mogłam kupić wannę, ponieważ miałam gdzie ją trzymać do czasu położenia płytek w łazience. Wymierzyłam miejsce, które przeznaczone było na wannę i z tymi wymiarami wybrałam się do sklepu. Interesująca mnie wanna była nadal dostępna, chociaż zainteresowanie nią było spore. Wanna była idealnych rozmiarów i idealnie pasowała do mojej łazienki, więc ją kupiłam. Zleciłam dostawę do domu, bo transport musiał być odpowiedni. Wanna mogła przecież zostać uszkodzona, gdyby była nieodpowiednio przetransportowana. Dlatego zleciłam to specjalistom ze sklepu.

Po remoncie łazienki wanna została wstawiona. Dokupiłam też piękny zlew, który pasował idealnie do całości. Po remoncie łazienki zabrałam się za kuchnię. Pozostałe pomieszczenia mogą poczekać na remont. Miałam gdzie mieszkać i aż tak mi się z tym wszystkim nie spieszyło.