Przyjaciel wykonał dla mnie szafę na wymiar

Od piętnastu lat przyjaźniłem się z Mateuszem i bardzo ceniłem tę znajomość. Nie raz sobie pomagaliśmy w różnych sytuacjach i zawsze trzymaliśmy się razem. To była prawdziwa przyjaźń, która była w stanie przetrwać dosłownie wszystkie przeszkody życiowe. 

Piękna i duża szafa w sypialni 

szafy na wymiar gdańskKiedy kupiłem nowe mieszkanie, to mój przyjaciel Mateusz był pierwszą osobą, która się o tym dowiedziała. Mateusz bardzo się ucieszył i szczerze mi gratulował. Od razu też zaoferował swoją pomoc, z której chętnie skorzystałem. Mój przyjaciel pracował w firmie, gdzie wykonywane były szafy na wymiar gdańsk i miał dostęp do najlepszych materiałów. Zaoferował, że po niższych kosztach może mi zamontować taką szafę w sypialni i jego propozycja była dla mnie wspaniała. Mieszkanie było niewielkie a taka szafa na wymiar była idealnym rozwiązaniem. Pojechałem do tej firmy, żeby wybrać sobie szafę, która miała stać u mnie w sypialni. Zdecydowałem się na szafę przesuwną. Podczas tej rozmowy obecny był Mateusz i wszystko uważnie zanotował. Za materiały zapłaciłem o pięćdziesiąt procent mniej, bo Mateusz wziął je na siebie. Jako pracownik miał spore zniżki. Za robotę nie wziął ode mnie ani złotówki. Całkowicie za darmo zamontował mi szafę na wymiar w sypialni. Mateuszowi zajęło to wszystko cztery popołudnia i weekend. Dużo rozmawialiśmy w między czasie i robiliśmy sobie przerwy. Kiedy już szafa była gotowa to prezentowała się świetnie. Idealnie wszystko pasowała w pokoju było i tak przestronnie. 

Resztę mebli do mieszkania również załatwił mi przyjaciel i byłem mu ogromnie za wszystko wdzięczny, bo dzięki jego pomocy zaoszczędziłem ogromną sumę pieniędzy. Miałem okazję w późniejszym czasie zrewanżować się Mateuszowi i także mu pomogłem w pewnej sprawie.