Pracownik technicznej obsługi imprez

Dla mnie wszystko w życiu było zawsze łatwe i wiedziałem, że nie ma zajęcia, któremu bym nie podołał. Podjąłem wtedy wyzwanie od Jacka, który podpuścił mnie, że ze sprawami technicznymi na bank nie dam rady. Musiałem mu udowodnić jak bardzo się mylił.

Zajmowanie się techniczną obsługą imprez

Obsługa techniczna imprez warszawaSam wybrałem firmę, w której podjąłem pracę. Obsługa techniczna imprez warszawa jest dość pożądana, ponieważ wiele się tutaj dzieje a wiadomo, że ludzie wolą takie poważne zadania powierzyć profesjonalistom. Pracę dostałem mimo braku doświadczenia. Mam dobrą gadkę, która również wtedy zrobiła dobre wrażenie. Jacek to był zdziwiony, że w ogóle mnie przyjęli. Na sprzęcie czy oświetleniu to ja się trochę znam i mogłem co nieco nabajerować. Czekałem na pierwsza imprezę, którą miałem obsługiwać. W końcu pod koniec maja dostałem taką szansę. Jacek to nie wierzył cały czas, że się zdecydowałem na to zajęcie. Impreza, którą miałem ogarniać nie była aż tak ogromna co nawet było mi na rękę. Odbywał się jakiś koncert gwiazdy z lat dziewięćdziesiątych, która postanowiła wrócić na scenę. Oświetleniem zająłem się w pierwszej kolejności. Nawet wydawałem wytyczne pozostałym pracownikom, którzy się do nich stosowali. Janusz pojawił się już na samym początku, ponieważ chciał na własne oczy przekonać się, że sobie rzeczywiście radzę. Szef nawet się pojawił i przyznał, że jest pod wrażeniem mojej pracy, bo sądził, że bez doświadczenia sobie słabo będę radził. Zaskoczyłem jak się okazało wszystkich.

Obsługiwana przeze mnie impreza udała się jak należy. Wszystko działało sprawnie i nie było żadnych zakłóceń. Praca ta tak bardzo mi się spodobała, że postanowiłem zostać w tej firmie na stałe. Wyzwanie od Janusza przestało mieć dla mnie jakiekolwiek znaczenie.