Koszulki konkursowe z nadrukiem

Posiadam na jednym z portali społecznościowych grupę motoryzacyjną, do której należą sami pasjonaci. Często wymieniamy się zdjęciami, poglądami, rozwiązujemy problemy z samochodami. Jako że jestem administratorem tej grupy, muszę zadbać o odpowiednia atmosferę, aby zachęcić ludzi do dyskusji. Często też organizuję różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Nagrodą są zwykle koszulki z nadrukiem.

Nadruk na koszulkach robi wrażenie

koszulki z nadrukiem sklepDlaczego akurat koszulki z nadrukiem są nagrodą konkursową? Wszystko dlatego, że jest to rzecz, która jest przydatna, nie kurzy się, nie stoi na półce a się ją po prostu używa – nosi na sobie. Każdy w końcu lubi wygodne ubrania, jakimi są koszulki. Nadruk na koszulkach konkursowych mojej grupy robi wrażenie. Głównie dlatego, że jest na nich napis „pasjonaci motoryzacyjni”. Każda osoba, która uwielbia motoryzację chciałaby taką mieć, aby inni widząc osobę w takiej koszulce wiedzieli, z kim maja do czynienia. Koszulki z nadrukiem są ładne również dlatego, że jest na nich wydrukowany ciekawy motoryzacyjny motyw, jakim jest opona samochodowa z felgą. Jak organizuję konkurs, wówczas wybieram się do koszulki z nadrukiem sklep i wtedy zamawiam odpowiednią ilość w kilku rozmiarach. Cena takich koszulek nie jest wygórowana, ponieważ mam znajomości w tym sklepie, ponieważ jestem stałym i zadowolonym klientem. Jak konkurs się kończy – wówczas kontaktuję się ze zwycięzcami i w późniejszym czasie wysyłam koszulki z nadrukiem pocztą tradycyjną na wskazany przez zwycięzcę adres.

Jak już wspomniałem, moje koszulki robią wrażenie na ludziach. Sam kilka takich posiadam. Lubię w nich chodzić i chwalić się swoją pasją przez to. Myślę że niebawem będzie organizowany kolejny konkurs, w którym do wygrania oczywiście będą koszulki, które będą miały ciekawy nadruk, ale najpierw trzeba te koszulki po prostu zamówić.

Opublikowano w Moda