Do czego można wykorzystać szklany panel?

Przyznam szczerze, że nie lubię przeprowadzać w swoim domu remontu. Jako dziecko przyglądałem się temu procesowi niemalże z zafascynowaniem, ale obecnie remont to dla mnie prawdziwa udręka. Pewnego dnia jednak zobaczyłem przepiękne szklane panele i postanowiłem umieścić takie w swoim domu.

Szklany panel, jako piękna dekoracja i nie tylko

panele szklane gdańskRemonty zawsze przyprawiały mnie o ból głowy, ale teraz wiem, że głownie dlatego, iż musiałem jakiś przeprowadzić w swoim domu. Zupełnie inaczej spogląda się na remont z perspektywy, kiedy musisz go zrobić, a kiedy chcesz. Kiedy naprawdę marzy Ci się zmienić wystrój danego pomieszczenia, remont to prawdziwa frajda. Ja właśnie marzyłem o tym, aby dla mojej ukochanej wyremontować łazienkę. Na pomysł ten wpadłem będąc w delegacji, kiedy w hotelowej łazience pierwszy raz widziałem panele szklane Gdańsk jak się okazało również takie produkuje, więc tuż po powrocie wziąłem w pracy wolne i zacząłem prace tym razem w domu. Żonę wysłałem do spa nie mówiąc jej o niczym. Chciałem, aby była to niespodzianka. W sklepie zakupiłem dwa, przepiękne panele szklane w motywie kwiatowym, a resztę łazienki wyremontowałem w taki sposób, aby wszyto doskonale z sobą współgrało i komponowało się. Nie sądziłem, że montaż panelu będzie tak prosty. Jak się okazało miał on znacznie więcej zalet niż fakt, że po prostu pięknie się prezentował. Przede wszystkim znacznie mniej przyciągał kurz niż nasze stare płytki.

Żona była zachwycona niespodzianką, którą odkryła tuż po powrocie chcąc się wykąpać po podróży. Ja z kolei wpadłem na pomysł, aby w przyszłości umieścić panel szklany również w kuchni pomiędzy szafkami. Będzie się prezentował znacznie atrakcyjniej niż nasza ceramika, a w dodatku ewentualne plamy od sosów i potraw znacznie łatwiej będą się zmywać.