Detektyw pomógł mi rozwiązać sprawę

Kiedy Krzysiek mi się oświadczył to byłam nieco zaskoczona. Nie spodziewałam się takiego zachowania z jego strony, ale ucieszyłam się. W końcu byliśmy parą od kilu lat i świetnie się dogadywaliśmy. Nie było sensu tego odwlekać już dłużej.

Efektywna pomoc biura detektywistycznego

biuro detektywistyczne - KatowiceOstatnio jednak Krzysiek zachowywał się nieco dziwacznie i o niczym mi nie mówił. Nabrałam przez to nieco wątpliwości, które jednak postanowiłam rozwiać na własną rękę. Zainteresowało mnie biuro detektywistyczne – Katowice, którego ogłoszenie pewnego dnia wpadło mi w ręce. Uznałam, że pomoc takiego detektywa będzie konieczna i postanowiłam odwiedzić to biuro. Musiałam mieć pewność, że Krzysiek nie ma innej kobiety na boku póki jeszcze za niego nie wyszłam. Detektyw rozmawiał ze mną długo. Wypytał mnie o wszystko i na podstawie zebranych informacji zdecydował się mi pomóc. Jego osobistym zdaniem Krzysiek nie miał nic na sumieniu, ale dla mojego spokoju zdecydował się to sprawdzić. Przekazałam mu wszystkie materiały takie jak zdjęcie narzeczonego i adresy, pod którymi można go zastać. Detektyw tego samego dnia zabrał się do pracy. Wpłaciłam zaliczkę a resztę uregulowałam po zamknięciu sprawy. Po trzech dniach dostałam telefon z biura detektywistycznego z prośbą o przybycie. Byłam pewna, że coś znaleźli. Ostatecznie okazało się, że te tajemnicze i częste wyjścia Krzysiek z domu związane były z niespodzianką, którą dla mnie planował. Detektyw jednak nic mi nie zdradził i zapewnił, że Krzysiek jest wierny.

Po ślubie Krzysiek zabrał mnie za wycieczkę zagraniczną w ciepłe kraje. To właśnie była ta niespodzianka, o której nie miałam pojęcia. Cieszyłam się jednak, że skorzystałam z usług tego biura detektywistycznego, bo mogłam być spokojna o swój związek.